Jakie badania powinnam zrobić przy problemach z utrzymaniem ciąży?

Dzień dobry, wraz z mężem staramy się o dziecko w styczniu tego roku poroniłam w 12 tygodniu a teraz znowu poroniłam w piątym z tym ze miałam bardzo lekkie plamienia od czasu kiedy powinnam dostac miesiączke dzwoniłam do położnej i do rodzinnego którzy twierdzili ze tak jest i to jest normalne i trzeba czekac. 10 dnia krwawienia dostałam silnych boli podbrzusza tylko z lewej strony pojechałam do szpitala gdzie powiedzieli mi ze dziecka wogole nie ma i ze to poronienie tylko ze ja miałam cały czas plamienia z krwi żadnych skrzepów czy to jest normalne ? Powiedziano mi również ze mogę porobić badania dlaczego tak się dzieje ze to już drugie poronienie pod rząd tylko ze dopiero za 3 miesiące. Jakie badania powinnam zrobić i czy muszę tyle czekać ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ponieważ jest to już drugie poronienie radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej. Pozdrawiam.