Jakie badania przy nawracającej infekcji intymnej?

Od 2 miesiecy borykam sie z infekcja intymna, lekarz stwierdzil infekcje bakteryjna i przepisal antybiotyk na 7 dni, na chwile pomoglo ale objawy wrocily, zwlaszcza dokuczliwy swad i pieczenie wrecz palenie od srodka w trakcie stosunku, jestem za granica, jakie badania powinnam wykonac? Mialam tylko zwykle badanie ginegologiczne, lekarz nie zrobil ani usg ani wymazu tylko wzial do badania mocz i stwierdzil ze wszytsko ok. Objawy sa bardzo dokuczliwe i odbijaja sie na mojej psychice, depresyjnie!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie wymazu oraz dalsze leczenie zgodnie z wynikiem antybiogramu.