Jakie badania przy niepłodności pierwotnej?

Witam Bardzo proszę o poradę jakie podstawowe lub rozszerzone badania powinnam zrobić przy niepłodności pierwotnej jaka została stwierdzona u mnie ze względu na to że mam problemy w zajściu w ciążę. Jestem po 2 operacji usunięcia torbieli z jajnika i z jelit od października 2015r chodzę na monitorowanie owulacji gdzie wszystko ładnie wygląda , owulacja występuję lecz nie dochodzi do zapłodnienia a wyniki męża są dobre. Miałam robione badanie hsg gdzie jajowody mam drożne. Proszę o poradę

Witam,
niezależnie od sposobu leczenia wskazanego przez ginekologa,przydatna jest w podobnych sytuacjach psychoterapia pary a przed podjęciem tej formy leczenia-konsultacja z psychoterapeutą w celu sporządzenia wywiadu i wzajemnego uzgodnienia możliwości dalszej współpracy.Jest to oczywiście metoda mogąca iśc w parze z innymi formami leczenia i pełnić rolę wspomagającą.
Więcej na temat można znależc w Internecie/psychoterapia nepłodności/.
Pozdrawiam serdecznie.