Kobieta , 35 lat Witam, prosze o porade. Od około 5 lat mam dziwne objawy , najpierw boli mnie gardło, a za dwa dni występuje u mnie wysypka na dekoldzie aż do pepka układajaca sie w litere V ,orazna ramionach i plecach, bardzo bola mnie stawy i mięśnie, ciężko jest mi wtedy wejść po schodach. Czuje się wtedy bardzo słabo i jestem wykończona! Lekarz daje mi tylko leki na alergie lub dexaven domieśniowo, czuje jak za kazdym takim incydentem , ttace siły co raz bardziej. Błagam o pomoc, jakie badania mam zrobić i
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • AlergologiaAlergia dotyczy ludzi z w każdym wieku. Typowa choroba alergiczna to atopowe zapalenie skóry, które zazwyczaj ustępuje przed ukończeniem 10. roku życia, natomiast w późniejszych latach pojawia się astma oskrzelowa.
  • Ortopedia – Ciało ludzkie składa się z blisko 206 kości. Układ kostny i stawowy zapewnia stabilny punkt mocowania dla tkanek miękkich. Kości połączone są ze sobą za pomocą więzadeł i ścięgien. Chronią ważne narządy wewnętrzne, np. mózg, serce, płuca. Pełnią również funkcję magazynu składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są dostarczane do różnych części ciała przez krew.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: