Jakie badania tarczycy wykonać?

Witam. Od roku czasu wypadają mi włosy, są to bardzo duże ilości. Podczas jednego mycia całkowicie zapycha się odpływ wody. Wypadają przy każdej możliwej czynności, nawet kiedy lekko ich dotknę zostaje mi garść w dłoni. Czuję się okropnie, mogłabym ciągle spać, jestem rozdrażniona, mam wahania nastroju. Co jakiś czas boli mnie serce i ciężko mi się oddycha. Szybko się męczę. Ostatnie wyniki: Tsh 3.126 Ft3 5.24 Ft4 13.61 Anty TG <10 Anty TPO 8.88 Ferrytyna 26.1 Wit. B12 444 Hemoglobina 12.3 Planuje zbadać jeszcze Wit. D, żelazo, USG tarczycy. Jakie badania powinnam jeszcze wykonać? Czy te wyniki wymagają konsultacji? Do jakiego lekarza w pierwszej kolejności powinnam się udać?

Wskazana jest wizyta u dermatologa. Istnieje kilka rodzajów wypadania włosów przy prawidłowych wynikach podstawowych badań laboratoryjnych. Warto wcześniej wykonać wszystkie badania, o których wcześniej Pani wspomniała (usg tarczycy wstępnie nie jest konieczne, poziom hormonów jest prawidłowy,).