Jakie badania trzeba zrobić podczas przyśpieszonego bicia serca?

Witam Strasznie szybko się denerwuję.Od razu serce mi tak "wali",zaczynam czuć taki chłód po ciele.Czasami nie ma dużego powodu.Bardzo jest to uciążliwe.zrobiłam cały pakiet tarczycowy i wyniki są ok,jedynie ft3 procentowo wychodzi 43%,a ft4 64%,ale w widełkach są w normie.Też trochę mam podniesiony kortyzol i testosteron.Co robić,żeby serducho tak mi"nie waliło"i żebym nie czułam aż takich nerwów i stresu:(

Witam Panią. Bardzo szybkie denerwowanie się o którym Pani napisała w swoim poście może świadczyć o rozregulowanym układzie nerwowym. Jedną z częstych przyczyn tego rozregulowania jest doświadczenie w bliskiej lub odległej przeszłości sytuacji traumatycznej. Po takim doświadczeniu Pani układ nerwowy może pozostawać w nadmiernej czujności (tak na wszelki wypadek). Sytuacja traumatyczna przychodzi nagle, niespodziewanie, dlatego później układ nerwowy próbuje być gotowy. Oczywiście to co napisałem to moja hipoteza. Będzie Pani potrzebowała ją sprawdzić w bezpośrednim kontakcie z doświadczonym psychologiem. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/