Jakie badania w kierunku chorób włosów?

witam mam 30 lat i od dłuższego czasu duży kłopot z odrastaniem włosów te które jeszcze sa i wiem ze sama je zniszczyłam farbowaniami i takimi podobnymi zeczami byłam juz u dermatologa jednak badania które kazano mi zrobic na tarczyce nie pokazały nic a kłopot narasta prosze o podpowiedz jakie badania trzeba zrobic by sie dowiedziec co sie dzieje za pomoc bardzo dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.