Jakie badania w niepłodności idiopatycznej?

Proszę o podpowiedź jakie badania można wykonać przy niepłodnośći idiopatycznej? Staramy sie o dziecko od 2,5 roku. Laparoskopia wykazała drożność jajowodów, , leczę się na subkliniczną niedoczynność tarczycy, obecnie TSH 2,0. Prolaktyna 41. Nasienie męża w normie. Jakie inne badania należy wykonać? Dziękuję. Joanna

Aleksander Ropielewski

Badania hormonalne FSH, LH, progesteron, estrogen. W dalszej kolejności proszę skonsultować się z ginekologiem, który oceni jakie z badań wykonać następnie. Przyczyn może być wiele dlatego nie ma sensu wykonywać od razu wszystkich badań ponieważ byłoby to bardzo kosztowne i nie efektywne.