Jakie badania warto wykonać, aby znaleźć przyczyny naszych bezskutecznych starań o dziecko?

Od dwóch lat staramy się z mężem o dziecko jakie powinniśmy wykonać badania aby sprawdzić, znaleźć powód naszego niepowodzenia?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do ginekologa zajmującego się leczeniem niepłodności. Proszę poszukać takiej poradni w Pani mieście. Lekarz zbada Panią i zaleci odpowiednie badania diagnostyczne Pani i Pani mężowi.