Jakie badania wykonać, aby sprawdzić przyczynę długich miesiączek?

Witam, Mam 27 lat. 4 lata temu urodziłam Syna. Ciąża była wynikiem stymulacji tabletkami Clostelbyget. W chwili obecnej mam nieprzerwanie miesiączkę od 10 maja. Byłam u lekarza. Stwierdził, iż najprowdopodobniej to są zaburzenia metaboliczne (czy jakoś tak). Moje pytanie - Jaki powinnam, mogłabym wykonać badania aby sprawdzić przyczynę tych miesiączek? [poziom hormonów - jakie?, itd]

Szanowna Pani!

Podaje Pani trochę mało szczegółów.Niestety zaburzenia hormonalno -metaboliczne to bardzo szeroki problem. Zeby nie musiała Pani wyknywać badań kilka razy proponuję jednak udać się do ginekologa, żeby dał Pani skierowanie na wszystkie niezbędne badania i stwierdził, w którym dokładnie dniu cyklu powinna Pani je wykonać.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka