Jakie badania wykonać, aby uniknąć kolejnego poronienia?

Witam, poroniłam w 11 tyg ciąży i miałam łyżeczkowanie macicy. Bardzo proszę o poradę jakie badania powinnam wykonać aby uniknąć kolejnego poronienia i aby kolejna ciąża rozwijała się prawidłowo. Chce zacząć starania o kolejne dziecko ale chce być odpowiednio przygotowana do kolejnej ciąży.

Witam,
zwykle diagnostykę wykonuje się u kobiet, które mają za sobą 3 poronienia.
W Pani przypadku nie ma potrzeby wykonywania specjalistycznych badań.

Większość kobiet, które poroniły , bez problemu zachodzi w kolejną ciążę, którą udaje im się szczęśliwie donosić.

Po poronieniu należy odczekać min. 3 cykle (najlepiej 3-6 cykli) i rozpocząć starania o zajście w ciążę.

Pozdrawiam serdecznie!