Jakie badania wykonać, by sprawdzić przyczynę problemów z odchudzaniem?

Witam, kobieta 37lat, 158cm i 85kg, otyłosc brzuszna,5 posilkow dziennie, dieta wydaje mi sie dobrze zbilansowana,pilnuje dziennego zapotrzebowania na kcal (1800)wegle bialko i tluszcze, duzo warzyw, chude mieso, kasze ryz, nic smazonego,zero zywnosci przetworzonej,aktywnosc fizyczna tylko lekka, waga od 6mcy spadla 3 kg , co jest nie tak? jakie badania wykonac, tarczyca zdrowa

Trzeba przeanalizowac dietę dokładnie i aktywność fizyczną równiez. Moze nie do końca jest dobrze zbilansowana. Jakie są wyniki badań tarczycy? Trzeba jeszcze zbadać glukozę i insulinę na czczo.