Jakie badania wykonać, gdy ciągle gorączkuje?

Mam problem zdrowotny, gdzie nawet lekarze póki co nie wiedzą co może mi być.. A więc tak pokrótce: od około ponad miesiąca cały czas gorączkuje, temperatura utrzymuje się od 37 do 38. Przez ten cały czas brałam na gorączkę tylko paracetamol lub ibuprofen. Przez ostatnie 2 miesiące dwa razy chorowałam na zapalenie oskrzeli i na angine ropna. Mam od ponad tygodnia bardzo tkliwy brzuch cały brzuch mnie boli (podczas chodzenia i podczas dotyku jest straszny ból). Moje próby wątrobowe są 15-krotnie powiększone powyżej normy.. Norma jest do 30 a ja mam aliat ponad 300 a aspat prawie 500. Przez ostatnii czas miałam zapalenie zatok również.. Podczas siąkania nosem mam krew w nosie. Miałam ostatnio dziwny objaw podczas pocierania jednego oka, oko dosłownie mi "skrzypiało" nie wiem jak to wytłumaczyć... Próby wątrobowe z dnia na dzień się pogarszają.. Miałam już robione wiele badań. i wszystko wychodzi dobrze.. oprócz tych prób wątrobowych i utrzymującej się gorączki wszystko jest okey. i CRP jest lekko ponad norme. od dzisiaj podczas poruszania ale tylko prawego oka odczuwam ból, taki jak przy zapaleniu zatok.. Ale boli mnie tylko prawe oko, lewe nie.. Podczas schylania czy chodzenia ból sie nie nasila.. jest cały czas taki sam.. wiec to nie jest od zatok.. a miałam przeswietlenie zatok robione i badania okey wyszły.. Jakaś pomoc, w jakim kierunku jeszcze robić badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka ogolnointernistyczna a czy wykluczone wzw typu B i C ? Proszę zgłosić się dk internisty po zapoznaniu się z dotychczasowa diagnostyka będzie można zalecic dalsze postepowanie konieczna także konsultacja okulistyczna