Jakie badania wykonać na ból biodra?

Witam.Od 2 tygodni pojawił mi się bol w prawym Biedrze lub prawej stronie miednicy.Bol jest trudny do zlokalizowania czy boli biodro czy bol pochodzi z miednicy.Wczesniej bol był po stronie ledzwiowej kręgosłupa i przemieścić się w okolice kości ogonowej.Obecnie boli prawa strona biodra.Wykinalem rezonans odcinka L-S i bez zmian .Kręgosłup ok.Bol biodra lub miednicy pojawia się przy pozycji siedzącej lub gdy leżę na prawym boku czasem na lewym boku.Ulge natychmiastowa bolu przynosi ułożenie ciała w pozycji leżącej na wznak na plecach.Bol momentalnie mija po 5-10 s.Prosze o info co to może być . DODAM ŻE BYŁEM U ORTOPEDY I NIC NIE ZALECIŁ.Jakie badanie wykonać.

Dobrze, że Ortopeda uznał, że jest dobrze
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne... Pozdrawiam i zapraszam Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, stan fizyczny i psychiczny, tryb życia i pracy. Czy cwiczy Pan regularnie, jak waga, palenie etc?... Pozdrawiam i zapraszam