Jakie badania wykonać po nieprawidłowym przełknięciu wody?

Dzień dobry. Pewnego razu piłam wodę z cytryną. Widziałam, że w szklance jest pestka, a właściwie jej połowa. Nie wyjęłam jej, zapomniałam się, wzięłam większy łyk wody i poczułam jak wpadła mi "nie w tą dziurkę". Od tego czasu ją czułam, jak się przemieszczała. Gdy wcisnęła się gdzieś jakby koło migdała ból był nie do zniesienia i żadne środki przeciwbólowe mi nie pomagały. Odczuwam bóle w płucach, kłujące. A ostatnio też w sercu. Zdarzało się też krwioplucie. Co robić? Jakie badania wykonać​?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sadze ze może być konieczna wizyta u lekarza pulmonologa