Jakie badania wykonać po rocznym staraniu o dziecko?

Od ponad roku staramy sie z mezem o dziecko i nie przynosi to oczekiwanych rezultatów :( Jakie badanie wykonac by ocenic czy jest to wina moja czy meza.

Witam,
o niepłodności mówi się gdy przy 2-3 stosunkach na tydzień przez 1 rok czasu kobiecie nie udaje się zajść w ciążę.

Zachęcałabym do wizyty w poradni leczenia niepłodności.

Co do badań jakie mogliby Państwo wykonać to z Pana strony - badanie jakości nasienia oraz podstawowe badania laboratoryjne z krwi, z Pani strony - badanie ginekologiczne, USG narządu rodnego, badania laboratoryjne hormonów płciowych, TSH, morfologię oraz ocenę drożności jajowodów (tzw. histerosalpingografia)
Jednak najpierw powinni się Państwo udać do ginekologa.

Pozdrawiam