Jakie badania wykonać po wewnątrzmacicznym obumarciu płodu?

W 34tc nastąpiło wewnątrzmaciczne obumarcie płod.Sekcja zwłok i badania histopatolog.łożyska(ł.,błony płodowe,pępowina-status normalis),narządów (mózg,nerka,wątroba- przekrwienie)nie wykazały jednoznacznie przyczyny.Najprawdopodob. doszło do przewlekłego niedotlenienia, niedokrwienie płodu i niewydolność łożyska.Nie miałam chorej tarczyny,cukrzycy,nadciśnienia,żadnej infekcji,opuchnięć,krwawienia,skurczy,bólów brzucha,nie choruję na nic przewlekle,nerki mam zdrowe.Jakie powinnam wykonać badania?

Powinna Pani wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Proszę dopytać swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam