Jakie badania wykonać przy negatywnych testach owulacyjnych?

Kobieta 24 lata. Hashimoto. Waga stabilna i w normie. Tsh jeszcze nie uregulowane. Od kiedy weszlam w okres dojrzewania mam trądzik. Z tych dzalajacych leków to jakis antybiotyk i diane 35 oraz rok temu visaksinum dla dorosłych. Wszystkie dzialaly tylko podczas ich brania. Z Diane tydzien przerwy = pryszcze. Staramy się z partnerem od dziecko od sierpnia. Od 4 cykli robie testy owulacyjne - wszystkie są negatywne. Jakie badania powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że należy wykonać badania hormonalne. Proponuję udać się do lekarza ginekologa