Jakie badania wykonać przy niechęci do seksu?

Witam Od roku odczuwam niechęć do sexu.Po prostu nie mam ochoty,a relacje z mężem są dobre,ale nie potrafi zrozumieć,że nie mam ochoty.Co zrobić?. Jeszcze rok temu było wszystko ok.Byłam u ginekologa i badania mam ok,morfologia też,hormony też ok,tylko troszkę zawyżony testosteron i nie wiem czy jeszcze coś zbadać?. Może mam jakiś niedobór?

Dzień dobry!

Poza przyczynami somatycznymi, omawianymi z lekarzem ginekologiem czy lekarzem seksuologiem, warto też rozważyć możliwe źródła psychologiczne, emocjonalne itp.

Pozdrawiam!