Jakie badania wykonać przy podejrzeniu nerwicy lękowej?

Witam, nie wiem gdzie się udać i jaki komplet badań wykonać. Domyślam się, ze mam nerwicę lękową, ale obawiam się, ze może to być coś więcej, może nawet coś z błędnikowy lub nadciśnieniem. Objawy mam różne, czasem bardziej czasem mniej nasilone. Chodzi głównie o okropne lęki dzień po piciu alkoholu. Nie pije często, ale czasem się zdążą. Jestem oczywiście s stanie całkiem odstawić. Lęki po alko są tak silne, ze chce nawet jechać do szpitala. Mam problem zw złapaniem równowagi, mdłości, ogromny niepokój, zawroty głowy, kołatanie serca, nerwobóle, senność lub nadpobudliwość, wieczne zmęczenie itd, codzień odczuwam również odczuwam te objawy ( nie wszystkie i nie tak nasilone) , ale i tak jest to problematyczne i męczące. Czuje, ze przez to nie pogarsza mi się samopoczucie i boje się nawet gdzieś wyjsc. Próbuje doraźnie radzić sobie z gorszymi dniami biorąc Xanax( 0,5-2mg ale już nie pomaga) albo propranolol kiedy już wgl nie mogę sb poradzić albo zasnąć, ale teraz to i tak średnio działa. Dodam, ze mam 22 lata, leczyłam się 6 msc fluxemedem i pomógł na jakiś czas, mam go znów , zacząć brać od nowa ? Jakie badania mogę zrobic (żeby wykluczyć, ze to np nie jakas somatyczna choroba typ nadciśnienie itd) ? U neurologa byłam i nic nie wykrył przynajmniej jeśli chodzi o podstawowe badania. Dziękuje ;(((

1. Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do doświadczonego psychoterapeuty.
2. propanolol i Xanax mają bardzo silne skutki uboczne i branie ich samemu baz zalecenia psychiatry
może być niebezpieczne dla życia.
Jeżeli więc tych proszków nie przepisał Pani psychiatra to powinna Pani ich nie ruszać.
Jeżeli to nerwica lękowa - czego tutaj nie zdiagnozujemy - to tak jak pisałem na początku
jak najszybciej do psychoterapeuty bo to bardzo niebezpieczna choroba.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Proszę nie czekać, zaprezentowane przez panią symptomy, samoistnie nie miną.

Wskazane podjęcie przez Panią psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Jeśli chodzi o zasygnalizowany, przez Panią farmaceutyk, to proszę
skonsultować tylko! z Lekarzem, po wcześniejszej
konsultacji diagnostycznej.

Życzę Pani tylko zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605