Jakie badania wykonać przy podejrzeniu raka pęcherzyka nasiennego?

Witam - chciałbym się zapytać jakie są objawy nowotworu pęcherzyka nasiennego i jak go rozpoznać? Czy tomografia lub rezonans mogą być pomocne? Czy występuje jakiś ból lub inne dolegliwości/uczucia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Objawy mogą być bbb.różne , często wręcz bezbolesne! a skąd takie podejrzenie?! Proponuję udać się do specjalisty i to on zaplanuje schemat badań - usg,CT czy RM. zż