Jakie badania wykonać w kierunku pasożytów?

Dzień dobry,chciałbym wykonać profilaktyczne badania w kierunku pasożytów, grzybicy organizmu. Jakie badania powinienem wykonać? Dużo podróżuje, głównie po Europie. Miewam stany złego nastroju, depresyjne, irytacji, wybuchy agresji, mam przesuszoną skórę, problemy z ciągłym śluzem w gardle (gula, jak mięso łososia), uczucie zmęczenia i apatii. wzdęcia. Badania chciałbym wykonać prywatnie. M 41l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu i określeniu wskazań zostaną zlecone badania dodatkowe.