Jakie badania wykonać w przypadku problemów ze wzrokiem?

Od ponad roku mam problem ze wzrokiem, doświadczam różnych dziwnych zjawisk których wcześniej nie doświadczałem: - efekt halo i starbust - promienie w okół źródeł światła - widzę jakby było ciemniej niż w rzeczywistości tak jakby do moich oczu trafiało mniej światła - w jasny słoneczny dzień lub przy sztucznym świetle obraz czasem mi się rozmazuje Od kilku miesięcy objawy postępują, co raz trudniej mi się pracuje i funkcjonuje. Byłem u 3 okulistów - z ich punktu widzenia z moimi oczami wszystko jest dobrze. Neurolog także nie stwierdził by był to problem neurologiczny. Chciałbym zapytać u jakiego lekarza powinienem szukać pomocy oraz o to jakie badania powinienem wykonać?

Trzeba zrobić gonioskopię, UBM i mierzyć ciśnienie w oku w momencie kiedy te zjawiska następują.