Jakie badania zrobić, by znaleźć przyczynę zimnych dłoni i stóp?

Odczuwam:zimne stopy i dłonie.Drganie powieki prawej.Ból oczu,pogorszenie wzroku. Częsty ból głowy,tk głowy nic nie wykazała .Obfite pocenie podczas aktywności.Ból łydek, pieczenie , ucisk ,pulsowanie , mrowienie.Ból zębów, całej szczęki - kontrola u stomatologa wykazała że z zębami jest ok Słabsza pamięć,koncentracja. Z morfologi wyszło małopłytkowość. Miałem wysokie stężenie witaminy D po suplementacji .Miałem usg tarczycy,która wykazała guzki. Jakie badania zrobić żeby znaleźć przyczynę?

Konieczna pełna konsultacja, ocena ogólnego stanu zdrowia, stanu krążenia, ciśnienia krwi etc Ważny nastrój, sen, dieta, tryb życia...
Do pełnej konsultacji Kontakt z Lekarzem! Dalsza diagnostyka
Zimne ręce i stopy, to tak zwany OBJAW RAYNEAUD, obkurczanie dystalnych włośniczek połaczen tętniczek i żył
Kapilaroskopia ułatwi diagnostykę
Pozdrawiam