Jakie badania zrobić przy braku okresu?

Witam,
mam taki problem, 12 marca dostałam okresu i 18 marca mi się skończył, od tamtej pory nie mam. Zapisałam się do lekarza, ale dopiero w połowie czerwca mam wizytę, wcześniej jak byłam (zaraz po okresie) to robiłam cytologie i zawsze mam I grupę, dodatkowo miałam robione USG dopochwowo i jajniki. Wszystko mam zdrowe, jedynie miałam powiększony pęcherz, bo w tym czasie miałam kamienie w nerkach, które leczę od 13 roku życia.
Od września 2009r. nie biorę pigułek antykoncepcyjnych, a od grudnia nie współżyję z facetem, bo wyjechał, więc w ciąży nie jestem! Co mi może dolegać?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Najpewniej cierpi Pani na zaburzenia hormonalne. Trudno określić, jakiego typu są to zaburzenia, bez wykonywania badań. Pani lekarz z pewnością zleci diagnostykę hormonalną, by znaleźć przyczyną braku miesiączki.
Pozdrawiam serdecznie!