Jakie badania zrobić przy osłabieniu ręki?

Od kilku dni zdarza mi się czuc oslabienie mięśni prawej reki, jest taka 'lekka' moge ruszac, chwytać jest silna problem jest tylko w odczuciach, czesto spie na prawym boku mam lordoze szyjna i kifoze piersiowa inne badania kardiologicznie i neurologiczne w normie. Uzywam jej non stop do pisania na telefonie (praca) mimo to poczytalam w internecie o TIA i SM i trochę sie nakrecilam ze moze to cos poważnego. Nie przeszkadza na codzień ale irytuje. Jakie zrobic badania?

Witam!
Konsultacja neurologiczna, EMG i przewodnictwo nerwowe, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, mocznika elektrolitów, TSH. Najprawdopodobniej było uciśnięcie przy nieprawidłowym ułożeniu kończyny. Należy sprawdzić także unaczynienie. Sprawa wydaje się być błaha i przemijająca, ale trzeba sprawdzić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.