Jakie badanie krwi wykonać na obecność grzybów Candide?

Witam mam pytanie, robiłam test śliny na grzyba Candidę, i niestety wyszedł on pozytywnie czyli jakbym go miała.. na 100 objawów mam prawie 90... jaki test z krwi wykonać i czy wybrac się z tym do lekarza internisty? Nie mogę przez to schudnąć a staram się

' Candida ogólnoustrojowa ' to bardzo popularna ostatnio wyimaginowana przypadłość. Wymyślona oczywiście by naciągać ludzi na drogie badania i 'terapie'. Jeśli jakieś dolegliwości panią niepokoją to proszę udać sie do lekarza POZ(rodzinnego). Jeśli chodzi o masę ciała to polecam wizytę u dietetyka (nawet on-line).

Serdecznie zapraszam.
Poradnia Dietetyczna Lubczyk

Test "śliny" wychodzi pozytywnie u 90% ludzi i nie jest miarodajną metodą diagnostyczną. Niektórzy zalecają badanie metodą biorezonansu lub badanie tzw. żywej kropli krwi. Niestety nie ma skutecznych leków eliminujących grzyba - konieczna jest zmiana sposobu odżywiania - przede wszystkim wyeliminowanie cukrów, spożywanie jogurtów naturalnych i produktów kiszonych.

https://terapiaslomka.wordpress.com/