Jakie badanie na brucelozę?

witam mam pytanie mialem robione badanie na bruceloze wynik 4 razy dodatni a lekarze z zakaznego twierdza ze nie mam tej choroby bo test jest 30 procent wiarygodny zarty :( czy jest jakies badanie ktore w 100 procentach potwierdzi badz wykluczy ta chorobe a czuje sie fatalnie jeszcze teraz przyplatala mi sie borelioza

Witam

Bywają reakcje krzyżowe z Bartonella. Warto więc ja też oznaczyć. Jakiekolwiek są wyniki trzeba to zestawić z obrazem klinicznym.

Co do testów na Brucelle to mój znajomy który jest specjalistą z USA w leczeniu brucellozy pisze co poniżej : " the choices would be agglutination antibody, Igm/IgG, brucellacapt, complement fixation, or Rose Bengal."