Jakie badanie oprócz USG może pokazać zapalenie wyrostku robaczkowego?

Jakie badanie oprócz USG może pokazać zapalenie wyrostku robaczkowego, gdy jest on nie widoczny? Oraz gdzie w Warszawie znajdę chirurga, który mnie przyjmie i zdiagnozuje ( może być nawet prywatnie) zależy mi na czasie. Z wykluczeniem SOR ponieważ tak zwijałam się z bólu a oni mi nie pomogli. Wysłali do nocnej pomocy świątecznej gdzie przepisano mi leki. To, że przez leki nie czuję bólu nie znaczy, że wyeliminowano zagrożenie. Pomocy , jestem bezradna !

Lek. Michał Lenard

Na obecność stanu zapalnego w organizmie wskazuje wysokie OB i CRP w badaniu krwi (ale nie konkretnie na wyrostek robaczkowy). Jeśli ból się utrzymuje należy zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu dokładniejszego badania. Pozdrawiam!