Jakie badanie u kobiety z małymi piersiami?

Witam. Mam wstydliwy problem. Mianowicie bardzo małe piersi. Podobno ich rozmiar jest warunkowany genetycznie. W mojej rodzinie wszystkie kobiety mają wręcz ogromny biust. Chuda także nie jestem 157cm/52kg. Mam objawy zaburzeń hormonalnych, ale są one niejednoznaczne. Wypadanie włosów, wahania masy ciała, wahania nastroju, nieregularne miesiączki, włosy na plecach, czarne na rękach i łydkach itp. Jestem młodą mamą, laktacja u mnie była bardzo wzmożona. Jakie powinnam zrobić badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że badania hormonalne i przede wszystkim udanie się do lekarza endokrynologa