Jakie badanie w kierunku diagnozy raka krtani?

Jakie badania wykonac by zbadac raka gardla,krtani.Badania,ktore napewno dadza odpowiedz czy cos tam jest czy tez nie. Czy gastroskopia,laryngostropia,usg szyi i wizyta u laryngologa wykazaly by raka jesli wszystkie wyniki sa okey? Martwie sie bo takze trace wage -3/4 kg w ciagu 4 miesiecy.Prosze o pelna odpowiedz na wszystkie zadane przeze mnie pytania,potrzebuje tego by sie troszke uspokoic i jesli jest to mozliwe to w miare szybka odpowiedz.Dziekuje.

Nie istnieje diagnozowanie i leczenie na odległość przez internet. Rozpoznanie w onkologii stawia histopatolog na podstawie badania mikroskopowego fragmentu tkanki pobranej do badania na drodze biopsji. Badania obrazowe dają jedynie podstawy do bardziej lub mniej przybliżonych podejrzeń . Konieczna konsultacja laryngologa , zż