Jakie będą najlepsze ćwiczenia na bóle kręgłosłupa?

Jakie będą najlepsze ćwiczenia na bóle kręgłosłupa? Mam niewielki ból, chciałbym się go pozbyć.

Witam Panią,
z problemem bólu kręgosłupa zalecam zgłosić się do fizjoterapeuty. Niestety nie jestem w stanie przedstawić Pani jakichkolwiek ćwiczeń, gdyż mam za mało informacji dotyczących przede wszystkim umiejscowienia czy rodzaju bólu (miejscowy, promieniujący, rozlany...). Jeśli ból pojawił się niedawno i jest niewielki, prawdopodobnie przyczyna nie jest złożona. Konsultacja wraz z edukacją dotyczącą zachowań w życiu codziennym powinna pomóc. Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia!