Jakie ciśnienie należy skontrolować przez lekarza?

Witam! Od jakiegoś czasu zauważyłam ze moje rozkurczowe ciśnienie wacha sie miedzy 90-95kiedy skurczowe jest 115-120. Puls miedzy 80-90. Czy powinnam sie udać do lekarza? Jakie mogą byc tego przyczyny ? Miałam badane serce 3 lata temu i zawsze było Ok. Dodam ze nie mam żadnych innych objawów , czasami zakręci mi sie w głowie ale od 4 lat walczę z nerwica lekowa i myśle ze to od tego.

Witam!
Konieczna konsultacja lekarza internisty - po badaniu fizykalnym i podstawowych badaniach laboratoryjnych będzie wiedział co ma dale robić.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.