Jakie ćwiczenia będą odpowiednie, by schudnąć?

Witam,cztery miesiące temu doznalam urazowego złamania kręgu L1,w skutek braku ruchu urósł mi bardzo brzuch,chciałabym wykonywać brzuszki,ale jest jeszcze za wcześnie,więc jakie ćwiczenia będą odpowiednie,aby pozbyć się,,oponki"i pobudzić mięśnie brzucha????dodam,ze krąg od dwoch mięs jest zrosniety,dziękuję

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się tkanki tłuszczowej jest stosowanie indywidualnie zbilansowanej diety przez dietetyka.

W momencie kiedy pojawi się pełna sprawność fizyczna - włączy Pani ćwiczenia, który pomogą w utrzymaniu prawidłowego napięcia skóry i mięśni.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga