Jakie ćwiczenia mogłyby spalić mały wałeczek na brzuchu?

Witam.Czy jezeli chce spalic tluszczyk na brzuchu i bede robic rozne cwiczenia to cellulit mi sie nie uwydatni bardziej?Mam lekki cellulit na udach i posladkach,a nie chce aby byl jeszcze bardziej widoczny..a slyszalam ze niektore cwiczenia powoduja ze cellulit jest jeszcze bardziej widoczny.Jakie cwiczenia np moglyby spalic maly waleczek ma brzuchu?prosze o odpowiedz.

Niestety redukcja tkanki tłuszczowej nie ma charakteru miejscowego, ale zachodzi proporcjonalnie z całego ciała. Ćwiczenia okolicy brzucha spowodują wyrzeźbienie mięśni pod "wałeczkiem", ale nie jego zanik. Celem pozbycia się tkanki tłuszczowej należy wykreować deficyt energetyczny - najlepiej przez dietę i odpowiednie ćwiczenia. Spalaniu sprzyjają zarówno intensywne ćwiczenia cardio jak i prawidłowo wykonane ćwiczenia siłowe. Ćwiczenia generalnie wpływają na ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu.

Witam,

polecam ćwiczenia na brzuch z Mel B, trwają około 10 minut, posiadają filmik instruktażowy, który ułatwia prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Osobiście stosowałam i jest zadowolona z efektów. Do tego zalecam stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety.

Zapraszam do polubienia bloga, http://fit-amina.blogspot.com/ na którym znajdują się przepisy oraz porady dietetyczne.

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska