Jakie ćwiczenia można wykonywać w domu w przypadku lewostronnej rwy kulszowej?

Jakie ćwiczenia można wykonywać w domu w przypadku lewostronnej rwy kulszowej? Proszę o odpowiedź bo coraz częściej.mam tą chorobę.

Witam,
polecam wizytę u fizjoterapeuty i indywidualny dobór ćwiczeń, naukę prawidlowo wykonywannych czynności dnia codziennego, korekcja postawy, zmiana nawyków. pomocna bedzie zapewne także treapia manualana ale wszystko zalezy od objawów jakie Pani ma, dlatego zachęcam do konsultacji z fizjoterapeutą.