Jakie ćwiczenia na modelowanie sylwetki i utratę wagi?

Witam :)Mam pytanie,obecnie jestem na diecie,udalo mi sie juz schudnac 3kg,jeszcze 2 przede mna i jak narazie bez cwiczen mi sie to udalo ale postanowilam dołączyc jednak pewną aktywnosc any troche wyrzezbic cialo,tylko jakie cwiczenia robic,aby schudnac(najbardziej z ud i pupy) a nie rozbudowac miesnie?poniewaz po wizycie u dietetyka wiem,ze moja masa miesniowa to 80% i nie chce wiecej,a wrecz przeciwnie-chcialabym zeby bylo jej mniej,jakimi cwiczeniami moge to uzyskac?z gory dziekuje za odp:)

Jeśli chce Pani dołączyć ćwiczenia to najlepiej zastosować takie na całe ciało a nie konkretne partie. Wtedy poprawi się jędrność skóry a nie masa mięśniowa. Jednak nie ma gwarancji, że z konkretnych partii znikną centymetry.