Jakie ćwiczenia na odchudzenie pośladków u 20-latka?

Witam, mam następujący problem. Mam 20 lat, jestem szczupły, problemem jest tłusta pupa, która została, kiedy pare lat temu mi się przytyło i tylko się siedziało i nic nie robiło. Nie wiem jakie ćwiczenia czy coś stosować.

Witam,

Jeśli chodzi o ćwiczenia to zalecam przysiady z masą własnego ciała oraz z ciężarem, także różnego typu uginania nóg oraz wykroków. Ćwiczenia te sprawią, że dysproporcja między mięśniami nóg i pośladkami zmniejszy się.Także proponuję długie spacery oraz biegi. Proszę zwrócić uwagę na sposób żywienia się, który tez ma wpływ na wygląd całego ciała.

Pozdrawiam,

Grzegorz Wichrzycki

Trener Personalny - www.freebody.pl

Trener Personalny Online - www.freebody-online.pl