Jakie ćwiczenia na odchudzenie ud?

Witam ;) Mam 18lat. Waze 46kg przy wzroscie 159cm.Chcialabym pozbyc sie tluszczyku z ud i spalic miesien dwuglowy uda.Odzywiam sie zdrowo,nie odchudzam sie,nie jem slodyczy bo za nimi nie przepadam.Jakie cwiczenia musze wykonywac? Zapytam z ciekawosci:Czy moglabym uzyskac efekt "thigh gap"? Dziekuje za udzielenie odpowiedzi.

Magdalena StusiĹska

efekt 'thight gap' zależy od genów- uzyskanie go jest bardzo trudne, a wręcz wymaga uzyskania wagi która jest zbyt niska i niebezpieczna dla zdrowia. Pani waga nie wymaga korekty- dalsze odchudzanie prowadziłoby do niedowagi- dlatego należy sie zastanowić czy rzeczywiście istnieje potrzeba odchudzania.