Jakie ćwiczenia na umięśnienie brzucha?

Witam mam pytanie czy jeśli mam 177 ? Coś w tych okolicach cm wzrosty a ważę z 66 kg to dobra waga ? I jeszcze druga sprawa jak mogę wyrobić sobie brzuch ? Chodzi o to by był chudszy i po prostu o mięśnie.Czy brzuszki wystarczą ? Jeśli tak to proszę o dokładna instrukcję ile,czego wykonywać.Dziękuje serdecznie za odpowiedź.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Pańska waga jest odpowiednia do wzrostu. Odnośnie ćwiczeń proponuję np. szóstkę vadera. Należy jednak jednocześnie ćwiczyć mięśnie grzbietu, aby nie dosżło do dysbalansu mięśniowego.

 Lek. Aleksander Ropielewski

Tak, jest to dobra waga. A próbował Pan A6W? filmy dostępne na youtube

pozdrawiam