Jakie ćwiczenia wykonać na skoliozę L/S z rotacją kręgów?
Wynik badania Rtg stwierdził: niewielka prawowypukła skolioza L/S z rotacją kręgów. Spłycenie lordozy lędzwiozwej. Poziome ustawienie kości krzyżowej. Tyłozmyk na wys. L5/S1. Asymetryczne zwężenie przestrzeni m-kr. L5/S1. Jakie ćwiczenia można wykonaywać, a jakich nie przy takim wyniku?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruje wizytę u ortopedy, który oceni zdjęcie, zbada Pana i wtedy zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!