Jakie ćwiczenie przy siedzącej pracy i bolących żyłach pod kolanem?

Witam, mam siedzącą pracę i niekiedy owszem wstaje, spaceruje po biurze, pójdę zrobić coś do picia, ale później muszę wracać do pracy i siąść. Byłam niedawno u lekarza bo mam zyłki pod kolanem(z tyłu) które mnie bolą, kupiłam maść heparinum i biurę tabletki diohespan max, bo tak poleciała mi Pani doktor. Ale proszę polecić czy jakieś ćwiczenia po pracy mam wykonywać, bo w pracy to nie bardzo mogę:)

Witam,

W Pani przypadku zalecam przede wszystkim pływanie, jazdę na rowerze, delikatny nordic walking i spacer, aqua aerobik, taniec oraz jazdę na rowerku stacjonarnym poziomym.
Patrząc na Pani problem proponuję kupno karnetu na pływalnię i wprowadzenie systematycznych treningów zdrowotnych, które z pewnością uelastycznią naczynia krwionośne i wpłyną na poprawę ogólnej kondycji ciała.

Tematyka aktywności fizycznej i żylaków została bardziej poruszona w artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/zylaki-a-sport