Jakie dodatkowe informacje może zawierać ostateczny wynik badania histopatologicznego?

Witam..moja mama ma stwierdzonego raka piersi..wynik biopsji gruboigłowej T1 N0 M0.Jest po operacji oszczędzającej.Wycięto guza i węzeł wartowniczy.Czekamy na wyniki wyciętego materiału.W związku z tym mam pytanie..Czy ostateczny wynik czesto różni się od wyniku biopsji?Jakie dodatkowe informacje może zawierac ostateczny wynik badania histopat.?Dziękuję

Ostateczny wynik określi wielkośc guza, stopień złośliwoaści w skali G, obecnośc receptorów hormonalnych antygenu HER2, z tych badań wynikają dalsze zasady leczenia