Jakie działania podjąć aby zgubić kilogramy?

OD KILKU MIESIECY STOSUJE DIETE 1000KALORII, DIETE ZACZYNAJAC WAZYLAM 141KG OBECNA WAGA TO 119KG. MAM 24LATA I WZROST 168CM.CZY NADAL MOGE STOSOWAC TA DIETE I CO ZROBIC BY JESZCZE SZYBCIEJ ZGUBIC WAGE

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Ciężko mi coś powiedzieć bez dokładnych badań dotyczących Pani zdrowia, stylu życia, zwyczajów żywieniowych, ale 1000 kcal to bardzo mało i z pewnością jest to za niska kaloryczność. Takimi dietami niestety bardzo spowalniamy swój metabolizm i w dłuższej perspektywie są one bardzo niekorzystne dla organizmu (także jeśli chodzi o układ hormonalny).

Radziłabym skontaktować się z dobrym dietetykiem, który ustawi Pani spersonalizowaną dietę, poprawi nawyki żywieniowe i poprowadzi przez skuteczną i zdrową dietę. Jeśli byłabym Pani zainteresowana konsultacją to zapraszam do kontaktu (także online).

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka