Jakie działanie ma Hepa Vitale?

Dzień dobry Państwu. od kilku lat walczę z bólami wątroby i trzustki. Kiedyś dostałem od lekarza Sylimarol i może na początku pomagał, ale teraz to nie ma żadnego efektu. Czytam, że naturalne zioła mogą w tym pomóc - a mianowicie Hepa Vitale. CO Państwo myślą o tym produkcie? Skład ma w 100% naturalny bo sam czytałem. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Leczenie zależy przede wszystkim od choroby podstawowej, która jest powodem opisanych bólów. Istnieje szereg suplementów wspomagających, lecz czasem schorzenie może wymagać specyficznego leczenia farmakologicznego lub chirurgicznego. Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego w celu porady.