Jakie działanie ma lek Diphergan?

Tydzień temu byłam u lekarza psychiatry leczę się psychiatrycznie mam zaburzenia nerwicowe przepisał mi lek diphergan 25 mg jakie ma działanie ten lek działa przeciwlękowo i rozluźniająco też przeciwalergicznie czy można łączyc z lekiem sertranorm 50 mg czy mam skonsultować to z lekarzem psychiatrą ten lekarz jest dwa razy w miesiącu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować leki wg zaleceń lekarza badającego , zawsze nalezy poinformować lekarza o przyjmowanych obecnie lekach