Jakie działanie ma lek Lorafen?

Biorę lorafen 2,5 mg, połowa rano i połowa popołudniu. Jestem jakaś agresywna, boję się samej siebie, tego że się poruszam, mam takie natrętne nieracjonalne mysli. A jak nie wezmę np po południu to pojawiają się ataki paniki że się poruszam..Takie dziwne. Co mam robić?

Witam!
Lorafen jest benzodiazepiną, bardzo mocno i szybko uzależnia, nie powinien być przewlekle stosowany. Jego działanie p/lękowe jest silne, ale zwodnicze, robi dobrze, ale prowadzi do "biedy". Jest cała masa leków, które mogą go zastąpić, są oddziaływania psychoterapeutyczne, więc błędem jest stosowanie przewlekłe tego leku!
Życzę rozsądniejszych terapeutów i zdrowia.
W. Łuczkowski.