Jakie formy leczenia można zastosować u osoby cierpiącej na raka ślinianki przyusznej?

Witam. Bardzo proszę o radę dotyczącą form leczenia jakie można zastosować u osoby cierpiącej na raka ślinianki przyusznej prawej w przypadku rany popromiennej z naciekiem raka na bocznej i dolnej granicy cięcia. Będę wdzięczna za wskazówki dotyczące form leczenia w takim przypadku bądź adresów placówek specjalizujących się w ich leczeniu.

Jeżeli ciągle utrzymuje się rana popromienna , należy ją intensywnie leczyc pod okiem radioterapeuty .W niektórych przypadkach zaleca sie komorę hiperbaryczną.

Witam , nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet - na odległość!!!!! Prosze zgłosić się do lekarza prowadzącego,który udzieli odpowiednich wskazówek! z.żurawski