Jakie inne leki są skuteczne na bezsenność?

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na bezsenność działą dobrze mirtor tylko mnie martwi że zbyt mała dawka 15 mg mimo że lekarz powiedziała że mogę nawet 2 tabletki ale czemu nie wypisała 45 mg

Lek. Paweł Szadkowski

Dawkowanie ww. leku początkowo powinno wynosić 15–30 mg/d. Dopiero stopniowo dochodzi się do dawki podtrzymującej, która może wynosić 15–45 mg/d (w zależności od potrzeb). Sugeruję stosować się do zaleceń swojego lekarza prowadzącego i pozostawać po jego opieką.