Jakie inne objawy ma zakażenie układu moczowego?

Dzien dobry mam zakażenie ukł moczowego i zazywam furaginum i witaminę C ,ale czasem jak zapomnę wziasc tabletki to moj mocz pachnie Amoniakiem jak oddaje mocz to nie raz zapomnę i kropelki moczu pozostają na bieliznie . Nie raz miałam uczucie jak by mnie miejsca intymne parzyły , do tego mam też wrazenie jak by ten mocz wyzerał mi kolor bielizny .Czy zakażenie układu moczowego ma tez inne objawy dodam , że mnie nic nie piecze ani nie boli tylko ten zapach mam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Być może obecne leczenie nie do końca jest skuteczne i powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu weryfikacji dotychczasowej terapii.